Etsitkö uusia ideoita ja näyttävyyttä?

Ei ole väliä, etsitkö alkuperäistä ideaa luovallesi tai tarvitsetko vain integrointipalvelua – Primo on sinua varten!

API rajapinta

You want to use the Power of Primo as a white-label solution on your platform?

DCO Setup  (*dynamic creative optimization) 

Haluatko integroida syötteen tai linkittää dynaamisia tietoja, kuten sään tai sijainnin?

3D Sisältö

Onko sinulla upeita 3D-toteutuksia, jotka haluat herättää eloon mainoksessa?

Kysy lisää!

 

Mainos voi olla näkyvä, mutta kiinnittääkö se varmasti kuluttajan huomion? 

Mainoksen huomioarvo on suurempi, kun luovuus on mukana suunnittelussa. 
Suuret, liikkuvat ja näyttävät pinnat voivat laskea näkyvyyden keskiarvoa, mutta takaavat maksimaalisen huomion tuotteellesi.
 
Mainoksen visuaalisella toteutuksella on suuri merkitys viestin ja oikean ympäristön lisäksi.   
 

*Huomion herättävä animointi

*Kauniit mainokset pienellä vaivalla

*Interaktiiviset formaatit takaavat käyttäjän huomion & sitoutumisen

*Vuorovaikutus

Kiinnostuitko?

Olemme täällä sinua varten. Jos Nostemedian digitaalisen markkinoinnin palvelut kiinnostavat sinua, tartu puhelimeen tai jätä yhteystietosi meille. Tehdään yhdessä vaikuttavaa ja tehokasta markkinointia!

Mainostajat: Harri 040 353 3090

Yhteistyö, julkaisijat: Heidi 040 359 2328 

Yhteystiedot

Y-tunnus: 2655637-3

Ruoholahdenkatu 14
00180 Helsinki
+358 40 3592 328

Harri Virtanen

harri@nostemedia.fi
040 353 3090

Mikael Teperi

mikael@nostemedia.fi
040 356 1332

Heidi Hurskainen

heidi@nostemedia.fi
040 359 2328

Toni Olkkonen

toni@nostemedia.fi
040 085 3523

Anna Turunen

anna@nostemedia.fi
040 838 4328

Antti Kaiponen

antti@nostemedia.fi
050 537 2305