Ohjelmallinen ostaminen

Kaikki mediamme ovat ostettavissa myös ohjelmallisesti kaikkien DSP-järjestelmien kautta.

programmatic@nostemedia.fi

ohjelmallinen@nostemedia.fi

Nostemedian inventaario on ostettavissa ohjelmallisesti kaikkien DSP-järjestelmien kautta

Yli 300 000 000 kohtaamista kuukaudessa, yli 7 miljooonaa eri selainta. Löydät meiltä monipuolisen valikoiman formaatteja kaikille päätelaitteille. Olemme myös kasanneet medioista valmiit  paketit, jotka helpottavat oikean kohderyhmän tavoittamista; 

  • Matkailu
  • Perheelliset
  • Urheilevat ja urheilufanit
  • Lifestyle & hyvinvointi
  • Viihde & Pelit

Autamme mielellämme mediavalinnoissa, kohdennuksissa ja diilien luomisessa. Ota meihin yhteyttä, niin keskustellaan lisää!

programmatic@nostemedia.fi

ohjelmallinen@nostemedia.fi

harri@nostemedia.fi

Tutustu myös IAB:n ohjelmallisen ostamisen oppaisiin alla! 

Sari Krause

sar@nostemedia.fi
040 451 6519

Ulpu Kattilakoski

ulpu@nostemedia.fi
040 024 7050

Harri Virtanen

harri@nostemedia.fi
040 353 3090

Mikael Teperi

mikael@nostemedia.fi
040 356 1332

Kiinnostuitko?

Olemme täällä sinua varten. Jos Nostemedian digitaalisen markkinoinnin palvelut kiinnostavat sinua, tartu puhelimeen tai jätä yhteystietosi meille. Tehdään yhdessä vaikuttavaa ja tehokasta markkinointia!

Mainostajat: Harri 040 353 3090

Yhteistyö, julkaisijat: Heidi 040 359 2328 

Yhteystiedot

Y-tunnus: 2655637-3

Ruoholahdenkatu 14
00180 Helsinki
+358 40 3592 328

Sari Krause

sari@nostemedia.fi
040 451 6519

Harri Virtanen

harri@nostemedia.fi
040 353 3090

Mikael Teperi

mikael@nostemedia.fi
040 356 1332

Heidi Hurskainen

heidi@nostemedia.fi
040 359 2328

Toni Olkkonen

toni@nostemedia.fi
040 085 3523

Anna Turunen

anna@nostemedia.fi
040 838 4328

Antti Kaiponen

antti@nostemedia.fi
050 537 2305