Ohjelmallinen ostaminen

Kaikki mediamme ovat ostettavissa myös ohjelmallisesti kaikkien DSP-järjestelmien kautta. Kotimainen TOP 5  mediainventaari suomessa, laadukkaat kontekstimediat ja turvallinen mediaympäristö. 

Asiantuntijamme ovat tällä apunasi, ota yhteyttä!

programmatic@nostemedia.fi

Nostemedian inventaario on ostettavissa ohjelmallisesti kaikkien DSP-järjestelmien kautta

Nostemedian uniikkien Media-kumppaneiden kautta yli 650 000 000 kohtaamista kuukaudessa! Olemme kasanneet sinulle medioista valmiit paketit, jotka helpottavat oikean kohderyhmän tavoittamista; 

  • Matkailu
  • Perheelliset
  • Urheilevat ja urheilufanit
  • Lifestyle & hyvinvointi
  • Viihde & Pelit
Previous
Next

Miksi Nostemedia? 

  • Kotimainen mediainventaari
  • TOP 5 inventaari suomessa
  • Laadukkaat konteksti mediat
  • Brändille turvallinen mediaympäristö
  • Toimivat mainosformaatit

Ota yhteyttä ja luodaan yhdessä sinulle diili, jonka kautta ostaminen helpottuu!

Diili takaa sinulle laadukkaan mediaympäristön, kohdentamisen oikeaan kontekstiin, sovitun hintatason, paremman toimivuuden (mm. CTR%), Asiantuntijan suunnitteleman yksilöllisen ratkaisun.

Anna Turunen

Anna Turunen

anna@nostemedia.fi

Harri Virtanen

Harri Virtanen

harri@nostemedia.fi

programmatic@nostemedia.fi

programmatic@nostemedia.fi

Tutustu myös IAB:n ohjelmallisen ostamisen video -oppaisiin!​

Tutustu myös IAB:n ohjelmallisen ostamisen video -oppaisiin!​​

Kiinnostuitko?

Olemme täällä sinua varten. Jos Nostemedian digitaalisen markkinoinnin palvelut kiinnostavat sinua, tartu puhelimeen tai jätä yhteystietosi meille. Tehdään yhdessä vaikuttavaa ja tehokasta markkinointia!

Mainostajat: Harri 040 353 3090

Yhteistyö, julkaisijat: Heidi 040 359 2328 

Yhteystiedot

Y-tunnus: 2655637-3

Ruoholahdenkatu 14
00180 Helsinki
+358 40 3592 328

Teea Toiviainen

teea@nostemedia.fi
040 593 8983

Harri Virtanen

harri@nostemedia.fi
040 353 3090

Mikael Teperi

mikael@nostemedia.fi
040 356 1332

Heidi Hurskainen

heidi@nostemedia.fi
040 359 2328

Toni Olkkonen

toni@nostemedia.fi
040 085 3523

Anna Turunen

anna@nostemedia.fi
040 838 4328

Antti Kaiponen

antti@nostemedia.fi
050 537 2305