Display -mainonta

Miksi Display?

  • Asiakkaan tarpeisiin räätälöity mediakokonaisuus

  • Valittu kohderyhmä tavoitetaan tehokkaasti

  • Uusia asiakkaita verkkosivuille

  • Nopeat tulokset & data kampanjan toiminnasta

  • Kotimainen mediaympäristö & kohdennettu data

Monipuoliset mainosformaatit

Desktop

  • 980×400 paraati
  • 980×120 panoraama
  • 300×600 leveä suurtaulu
  • 160×600 pidennetty suurtaulu
  • 468×400 jättiboksi
  • 300×250 boksi
  • Interstitiaali (take over) 800×600

Mobiili

  • 300×300 mobiili paraati 
  • 300×431  Digikokosivu banneri
  • 300×600
  • 300×250 boksi
  • Digikokosivu saatavilla myös interstitiaalimuodossa, eli muun sisällön päälle aukeavana, suljettavana mainoksena: 300×431
  • Interstitiaali (take over) 320×480

     

Kiinnostuitko?

Olemme täällä sinua varten. Jos Nostemedian digitaalisen markkinoinnin palvelut kiinnostavat sinua, tartu puhelimeen tai jätä yhteystietosi meille. Tehdään yhdessä vaikuttavaa ja tehokasta markkinointia!

Mainostajat: Harri 040 353 3090

Yhteistyö, julkaisijat: Heidi 040 359 2328 

Yhteystiedot

Y-tunnus: 2655637-3

Ruoholahdenkatu 14
00180 Helsinki
+358 40 3592 328

Teea Toiviainen

teea@nostemedia.fi
040 593 8983

Harri Virtanen

harri@nostemedia.fi
040 353 3090

Mikael Teperi

mikael@nostemedia.fi
040 356 1332

Heidi Hurskainen

heidi@nostemedia.fi
040 359 2328

Toni Olkkonen

toni@nostemedia.fi
040 085 3523

Anna Turunen

anna@nostemedia.fi
040 838 4328

Antti Kaiponen

antti@nostemedia.fi
050 537 2305