Rekry

Sopisitko sinä Nostemedian tiimiin? Täältä löydät avoimet työpaikat ja ohjeet hakemiseen. Tule tekemään vastuullista ja kiinnostavaa digimarkkinointia!

Nostemedia on vuonna 2014 perustettu digitaalisen mainonnan asiantuntijayritys. Palvelemme erilaisia vaikuttajamedioita kaupallistamalla heidän eri kanaviaan monipuolisilla mainonnan ja markkinoinnin ratkaisuilla.

Etsimme jatkuvasti vahvistusta rentoon ja tiiviiseen työyhteisöömme, ole rohkeasti yhteydessä!

Ilmoitamme tällä sivulla avoimista työpaikoista. Voit aina ilmoittaa itsestäsi, vaikka sopivia avoimia paikkoja ei juuri nyt olisikaan. Lähetä avoin työhakemus sähköpostitse osoitteeseen rekry@nostemedia.fi, niin jutellaan lisää.

 

Oletko sinä Nostemedian uusi #Superhero?

Nostemedian jengiin etsitään uutta talenttia! Meillä avautui uusi avainrooli ohjelmallisen mainonnan parista ja etsimme tulevaisuuteen katsovaa, mainonnasta ja tuotekehityksestä syttyvää ammattilaista. – Jos tunnistit itsesi, laita rohkeasti viestiä, saatamme etsiä juuri sinua!

Nostemedia on  kotimainen digitaalisen markkinoinnin ja mainonnan yritys, kaupallistamme kotimaisia medioita ja tarjoamme mainostajille mainosratkaisuja yli 80:ssä kiinnostavassa harrastus- ja kohdemediassa.

Nyt avautuvassa Programmatic Partnership Managerin tehtävässä työskentelet itsenäisesti asiakkuustehtävissä, huolehdit Nostemedian ohjelmallisista kumppaneista ja mainostajista, sekä autat heitä löytämään parhaat ratkaisut mediavalikoimastamme. Olet mukana kehittämässä tuotteistusta, ymmärrät digitaalisen mainonnan haasteita ja jatkuvasti kehittyviä mahdollisuuksia.

Mitä tarjoamme sinulle?

Kannustavan työyhteisön, vastuullisen roolin jossa kehittyä, sekä taitavan tiimin tukemaan sinua työssäsi. Me pidämme työntekijöistämme huolta ja työssä jaksaminen on meille tärkeää. Tarjoamme asianmukaisen palkkauksen, palkitsemme onnistumisesta ja meillä on loistavat työsuhde-edut (mm. lounasetu). 

Toimistomme sijaitsee loistavien kulkuyhteyksien päässä Helsingin keskustassa, mutta teemme myös aktiivisesti etämoodissa töitä. 

Olisi huippua jos sinulla olisi muutaman vuoden kokemusta asiakkuuksien hoitamisesta ja  tunnet mediatoimistomaailmaa. Olet jo toiminut media-alalla tai muuten digitaalisen markkinoinnin parissa. Arvostamme oma-aloitteisuutta ja uteliaisuutta. Tunnollisuudella ja periksiantamattomalla asenteella pääset jo pitkälle!

Kiinnostuitko?

Lisätietoja tehtävästä antaa Harri Virtanen, 040 353 3090 / Antti Kaiponen, 050 537 2305

Laita hakemuksesi 15.10 mennessä -> antti@nostemedia.fi

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Kiinnostuitko?

Olemme täällä sinua varten. Jos Nostemedian digitaalisen markkinoinnin palvelut kiinnostavat sinua, tartu puhelimeen tai jätä yhteystietosi meille. Tehdään yhdessä vaikuttavaa ja tehokasta markkinointia!

Mainostajat: Harri 040 353 3090

Yhteistyö, julkaisijat: Heidi 040 359 2328 

Yhteystiedot

Y-tunnus: 2655637-3

Ruoholahdenkatu 14
00180 Helsinki
+358 40 3592 328

Sari Krause

sari@nostemedia.fi
040 451 6519

Ulpu Kattilakoski

ulpu@nostemedia.fi
040 024 7050

Harri Virtanen

harri@nostemedia.fi
040 353 3090

Mikael Teperi

mikael@nostemedia.fi
040 356 1332

Heidi Hurskainen

heidi@nostemedia.fi
040 359 2328

Toni Olkkonen

toni@nostemedia.fi
040 085 3523

Anna Turunen

anna@nostemedia.fi
040 838 4328

Antti Kaiponen

antti@nostemedia.fi
050 537 2305