Mediat & Yleisöt

Nostemedian medioissa brändisi saa ansaitsemansa huomion luotettavassa ja uskottavassa ympäristössä. 

Etsitpä markkinoinnin ratkaisua sisältöyhteistyöhön, display-kampanjaan tai pitkäaikaiseen kumppanuuteen, löydät meiltä sopivat ratkaisut tarpeisiisi.

Autamme asiakkaitamme vaikuttamaan ja menestymään, sekä saavuttamaan liiketoiminnalliset tavoitteensa.”

– Mikael, Nostemedia

Kiinnostuitko?

Olemme täällä sinua varten. Jos Nostemedian digitaalisen markkinoinnin palvelut kiinnostavat sinua, tartu puhelimeen tai jätä yhteystietosi meille. Tehdään yhdessä vaikuttavaa ja tehokasta markkinointia!

Mainostajat: Harri 040 353 3090

Yhteistyö, julkaisijat: Heidi 040 359 2328 

Yhteystiedot

Y-tunnus: 2655637-3

Ruoholahdenkatu 14
00180 Helsinki
+358 40 3592 328

Sari Krause

sari@nostemedia.fi
040 451 6519

Harri Virtanen

harri@nostemedia.fi
040 353 3090

Mikael Teperi

mikael@nostemedia.fi
040 356 1332

Heidi Hurskainen

heidi@nostemedia.fi
040 359 2328

Toni Olkkonen

toni@nostemedia.fi
040 085 3523

Anna Turunen

anna@nostemedia.fi
040 838 4328

Antti Kaiponen

antti@nostemedia.fi
050 537 2305