Palvelumme julkaisijoille

Nostemedia perheessä on tällä hetkellä yli 80 verkkomediaa joiden kautta pystymme tarjoamaan mainostajille vaikuttavimmat ja kiinnostavimmat  ympäristöt, jotka herättelevät ja ovat läsnä suomalaisten elämässä.

Uskomme pitkäaikaiseen kumppanuuteen ja yhdessä tekemiseen. Olemme valmiita pistämään itsemme likoon, jotta yhdessä saamme parhaan mahdollisen tuloksen. 

Kiinnostuitko?

Olemme täällä sinua varten. Jos Nostemedian digitaalisen markkinoinnin palvelut kiinnostavat sinua, tartu puhelimeen tai jätä yhteystietosi meille. Tehdään yhdessä vaikuttavaa ja tehokasta markkinointia!

Mainostajat: Harri 040 353 3090

Yhteistyö, julkaisijat: Heidi 040 359 2328 

Yhteystiedot

Y-tunnus: 2655637-3

Ruoholahdenkatu 14
00180 Helsinki
+358 40 3592 328

Teea Toiviainen

teea@nostemedia.fi
040 593 8983

Harri Virtanen

harri@nostemedia.fi
040 353 3090

Mikael Teperi

mikael@nostemedia.fi
040 356 1332

Heidi Hurskainen

heidi@nostemedia.fi
040 359 2328

Toni Olkkonen

toni@nostemedia.fi
040 085 3523

Anna Turunen

anna@nostemedia.fi
040 838 4328

Antti Kaiponen

antti@nostemedia.fi
050 537 2305