Ulpu Kattilakoski

Account Director

Ota yhteyttä

Ulpu liittyi Nostemedian porukkaan keväällä 2019. Ulpua innostaa työssä hyvät asiakaskohtaamiset, pitkäjänteinen asiakkuuksien kehittäminen ja uuden oppiminen.

Nostemediassa Ulpulle tärkeää on tehdä töitä hyvällä fiiliksellä rennossa porukassa. “Nostemedian jengiin on ollut helppo liittyä ja työ asiakkaiden kanssa on ihanan monipuolista”

Vapaa-ajallaan Ulpu harrastaa sopivassa suhteessa rentoa mökkeilyä sekä aktiivista kaupunkielämää.

 

Supervoimina

Huolellisuus ja tarkkuus 

Kuunteleminen 

Aito välittäminen

Kiinnostuitko?

Olemme täällä sinua varten. Jos Nostemedian digitaalisen markkinoinnin palvelut kiinnostavat sinua, tartu puhelimeen tai jätä yhteystietosi meille. Tehdään yhdessä vaikuttavaa ja tehokasta markkinointia!

Mainostajat: Harri 040 353 3090

Yhteistyö, julkaisijat: Heidi 040 359 2328 

Yhteystiedot

Y-tunnus: 2655637-3

Eerikinkatu 27
00180 Helsinki
+358 40 3592 328

Sari Krause

sar@nostemedia.fi
040 451 6519

Ulpu Kattilakoski

ulpu@nostemedia.fi
040 024 7050

Harri Virtanen

harri@nostemedia.fi
040 353 3090

Mikael Teperi

mikael@nostemedia.fi
040 356 1332

Heidi Hurskainen

heidi@nostemedia.fi
040 359 2328

Toni Olkkonen

toni@nostemedia.fi
040 085 3523

Anna Turunen

anna@nostemedia.fi
040 838 4328

Antti Kaiponen

antti@nostemedia.fi
050 537 2305