Toni Olkkonen

Chief Technology Officer

Ota yhteyttä

Toni liittyi Nostemedian joukkoihin vuoden 2019 alussa. Tonia innostaa työssä uuden oppiminen, asioiden kehittyminen sekä muiden auttaminen ja onnistumiset – niin omat kuin kollegoidenkin.

Nostemediassa Tonille tärkeää on työyhteisön fiilis: “Arvostan Nostemediassa monipuolista, hauskaa ja rennon letkeää työilmapiiriä, josta saa voimaa ja iloa, myös niihin vähän hikisempiin päiviin.”

Vapaa-ajallaan Toni harrastaa polkujuoksua, lenkkeilyä, maantie- ja maastopyöräilyä sekä retkiluistelua, tämän lisäksi satunnaisesti vähän kaikkea.

Supervoimina

Kyky katsoa pintaa syvemmälle

Monipuolisuus

Mainosteknologian pioneeri

Kiinnostuitko?

Olemme täällä sinua varten. Jos Nostemedian digitaalisen markkinoinnin palvelut kiinnostavat sinua, tartu puhelimeen tai jätä yhteystietosi meille. Tehdään yhdessä vaikuttavaa ja tehokasta markkinointia!

Mainostajat: Harri 040 353 3090

Yhteistyö, julkaisijat: Heidi 040 359 2328 

Yhteystiedot

Y-tunnus: 2655637-3

Ruoholahdenkatu 14
00180 Helsinki
+358 40 3592 328

Sari Krause

sari@nostemedia.fi
040 451 6519

Harri Virtanen

harri@nostemedia.fi
040 353 3090

Mikael Teperi

mikael@nostemedia.fi
040 356 1332

Heidi Hurskainen

heidi@nostemedia.fi
040 359 2328

Toni Olkkonen

toni@nostemedia.fi
040 085 3523

Anna Turunen

anna@nostemedia.fi
040 838 4328

Antti Kaiponen

antti@nostemedia.fi
050 537 2305