Sari Krause

Account Director

Ota yhteyttä

Sari liittyi Nostemedian tiimiiin keväällä 2017. Sarille on tärkeää kuunnella ja ymmärtää asiakkaidensa haasteita. Sari uskoo avoimeen ja pitkäaikaiseen yhteistyöhön. Muuttuva maailma ja markkinointi tarvitsevat näkemystä ja kykyä reagoida nopeastikin.

Sarille on tärkeää Nostemediassa yhteistyö medioiden ja asiakkaiden kanssa sekä aito välittäminen: ”On hienoa tehdä töitä arvostettujen medioiden kanssa mutkattomasti ja luovasti. Nostemediassa arvoina vastuullisuus ja luottamus ovat läsnä jokapäiväisessä tekemisessä“ Sari kertoo.

Vapaa-ajallaan Sari harrastaa erärimprenssointia, Automies-vapaaehtoistoimintaa, kävelyitä, vesijuoksua, joogaa, äänikirjojen kuuntelua, kokkailua. Sari tykkää kokeilla uusia lajeja ja voisi kokeilla seuraavaksi Merenneitouintia.

Supervoimina

Kuuntelu, läsnäolo ja muiden huomiointi

Joustavuus

Ideointi ja ratkaisukeskeisyys

Kiinnostuitko?

Olemme täällä sinua varten. Jos Nostemedian digitaalisen markkinoinnin palvelut kiinnostavat sinua, tartu puhelimeen tai jätä yhteystietosi meille. Tehdään yhdessä vaikuttavaa ja tehokasta markkinointia!

Mainostajat: Harri 040 353 3090

Yhteistyö, julkaisijat: Heidi 040 359 2328 

Yhteystiedot

Y-tunnus: 2655637-3

Eerikinkatu 27
00180 Helsinki
+358 40 3592 328

Sari Krause

sar@nostemedia.fi
040 451 6519

Ulpu Kattilakoski

ulpu@nostemedia.fi
040 024 7050

Harri Virtanen

harri@nostemedia.fi
040 353 3090

Mikael Teperi

mikael@nostemedia.fi
040 356 1332

Heidi Hurskainen

heidi@nostemedia.fi
040 359 2328

Toni Olkkonen

toni@nostemedia.fi
040 085 3523

Anna Turunen

anna@nostemedia.fi
040 838 4328

Antti Kaiponen

antti@nostemedia.fi
050 537 2305