Sari Krause

Account Director

Ota yhteyttä

Sari liittyi Nostemedian tiimiiin keväällä 2017. Sarille on tärkeää kuunnella ja ymmärtää asiakkaidensa haasteita. Sari uskoo avoimeen ja pitkäaikaiseen yhteistyöhön. Muuttuva maailma ja markkinointi tarvitsevat näkemystä ja kykyä reagoida nopeastikin.

Asiakassuhteiden vahvistamisen sekä kehittämisen lisäksi Sari  vastaa omalta osaltaan myös uusasiakashankinnasta, sekä toimii mediatoimisto Dagmar:in & Hidasta Elämää -median ensisijaisena yhteyshenkilönä Nostemedialla. 

Sari on mukana myös Nostemedian markkinointiryhmässä, ja toimii luontevasti yrityslähettiläänä, sekä sisällöntuottajana mm.  LinkedIn:ssa ja  Nostemedia-Klubi Facebook-ryhmässä. Sari on Idearikas  #superhero jolla on näppinsä mukana myös erilaisissa asiakas – ja yritystapahtumissamme. 

Supervoimina

Kuuntelu, läsnäolo ja muiden huomiointi

Joustavuus

Ideointi ja ratkaisukeskeisyys

Kiinnostuitko?

Olemme täällä sinua varten. Jos Nostemedian digitaalisen markkinoinnin palvelut kiinnostavat sinua, tartu puhelimeen tai jätä yhteystietosi meille. Tehdään yhdessä vaikuttavaa ja tehokasta markkinointia!

Mainostajat: Harri 040 353 3090

Yhteistyö, julkaisijat: Heidi 040 359 2328 

Yhteystiedot

Y-tunnus: 2655637-3

Ruoholahdenkatu 14
00180 Helsinki
+358 40 3592 328

Sari Krause

sari@nostemedia.fi
040 451 6519

Harri Virtanen

harri@nostemedia.fi
040 353 3090

Mikael Teperi

mikael@nostemedia.fi
040 356 1332

Heidi Hurskainen

heidi@nostemedia.fi
040 359 2328

Toni Olkkonen

toni@nostemedia.fi
040 085 3523

Anna Turunen

anna@nostemedia.fi
040 838 4328

Antti Kaiponen

antti@nostemedia.fi
050 537 2305