Heidi Hurskainen

Project Manager, Producer

Ota yhteyttä

Heidi liittyi Nostemedian tiimiiin keväällä 2018. Heidi syttyy uuden asioiden oivaltamisesta, onnistuneista caseista, sekä uusien ihmisten kohtaamisesta.

Heidi arvostaa Nostemediassa “kääritään hihat “ -meininkiä:  “Byrokratialle ei ole sijaa tässä yhteisössä. Joustavuus ja mahdollisuus kehittyä omassa työssä ovat asioita, joita arvostan suuresti. Nostemedia on sulatusuuni monenlaiselle alan konkarille ja aloittelijalle, yhdessä saamme asioita aikaan ja opimme päivittäin uutta! Jokaisen mielipide ja työpanos on yhtä tärkeä.”

Tällä hetkellä Heidi toimii operatiivisessa tiimissä ja on mukana Nostemedian  markkinointiryhmässä. Nettisivujen päivitys, uutiskirjeet, sisällöntuotanto, julkaisijayhteydet ja erilaiset projektit kuuluvat päivittäiseen tekemiseen. Mukana aktiivisesti myös MARK Advisory Board:in toiminnassa

Supervoimina

Asioiden tehokas organisointi

Luova ideointi ja oivaltaminen

”Kädet saveen” – asenne  

Kiinnostuitko?

Olemme täällä sinua varten. Jos Nostemedian digitaalisen markkinoinnin palvelut kiinnostavat sinua, tartu puhelimeen tai jätä yhteystietosi meille. Tehdään yhdessä vaikuttavaa ja tehokasta markkinointia!

Mainostajat: Harri 040 353 3090

Yhteistyö, julkaisijat: Heidi 040 359 2328 

Yhteystiedot

Y-tunnus: 2655637-3

Ruoholahdenkatu 14
00180 Helsinki
+358 40 3592 328

Teea Toiviainen

teea@nostemedia.fi
040 593 8983

Harri Virtanen

harri@nostemedia.fi
040 353 3090

Mikael Teperi

mikael@nostemedia.fi
040 356 1332

Heidi Hurskainen

heidi@nostemedia.fi
040 359 2328

Toni Olkkonen

toni@nostemedia.fi
040 085 3523

Anna Turunen

anna@nostemedia.fi
040 838 4328

Antti Kaiponen

antti@nostemedia.fi
050 537 2305