Heidi Hurskainen

Project Manager, Producer

Ota yhteyttä

Heidi liittyi Nostemedian tiimiiin keväällä 2018. Heidi innostuu uuden asioiden oivaltamisesta, asiakkaiden auttamisesta, onnistumisista sekä uusien ihmisten kohtaamisesta.

Heidi arvostaa Nostemediassa “kääritään hihat “ -meininkiä:  “Byrokratialle ei ole sijaa tässä yhteisössä. Joustavuus ja mahdollisuus kehittyä omassa työssä ovat asioita, joita arvostan suuresti. Nostemedia on sulatusuuni monenlaiselle alan konkarille ja aloittelijalle, yhdessä saamme asioita aikaan ja opimme päivittäin uutta! Jokaisen mielipide ja työpanos on tärkeä.”

Vapaa-ajallaan Heidi harrastaa koiran kanssa ulkoilua, käy säännöllisen epäsäännöllisesti kuntosalilla ja pyörittää uusperheen arkea.

Mukana aktiivisesti myös MARK:in toiminnassa.

Supervoimina

Asioiden tehokas organisointi

Luova ideointi ja oivaltaminen

Projektien hallinta

Kiinnostuitko?

Olemme täällä sinua varten. Jos Nostemedian digitaalisen markkinoinnin palvelut kiinnostavat sinua, tartu puhelimeen tai jätä yhteystietosi meille. Tehdään yhdessä vaikuttavaa ja tehokasta markkinointia!

Mainostajat: Harri 040 353 3090

Yhteistyö, julkaisijat: Heidi 040 359 2328 

Yhteystiedot

Y-tunnus: 2655637-3

Eerikinkatu 27
00180 Helsinki
+358 40 3592 328

Sari Krause

sar@nostemedia.fi
040 451 6519

Ulpu Kattilakoski

ulpu@nostemedia.fi
040 024 7050

Harri Virtanen

harri@nostemedia.fi
040 353 3090

Mikael Teperi

mikael@nostemedia.fi
040 356 1332

Heidi Hurskainen

heidi@nostemedia.fi
040 359 2328

Toni Olkkonen

toni@nostemedia.fi
040 085 3523

Anna Turunen

anna@nostemedia.fi
040 838 4328

Antti Kaiponen

antti@nostemedia.fi
050 537 2305