Harri Virtanen

CCO, Partner

Ota yhteyttä

Harri liittyi Nostemedian tiimiiin elokuussa 2015. Harri haluaa tarkastella maailmaa aina hieman eri perspektiivistä ja löytää uusia tai poikkeavia ajatusmalleja tai käytäntöjä markkinointiin. Asiakkaiden vilpitön auttaminen on Harrille kunnia-asia.

Harrin työelämän idoli on Saku Tuominen. “Pidän valtavasti Sakun maailmankatsomuksesta mahdollisuuksien kautta.” Nostemediassa työskentelyssä Harrille tärkeintä on vapaus kokeilla ja työyhteisö. Ihmiset ja aito välittäminen tekevät yhteisön. 

Myös uskallus on Harrille tärkeää: ”Kokeile, testaa ja muuta – tästä voi syntyä jotain uutta ja hienoa”.

Vapaa-ajallaan Harri harrastaa monipuolisesti liikuntaa aina joogasta padeliin.

Supervoimina

Uteliaisuus

Uuden liiketoiminnan kehittäminen

Ongelmanratkaisukyky

Kiinnostuitko?

Olemme täällä sinua varten. Jos Nostemedian digitaalisen markkinoinnin palvelut kiinnostavat sinua, tartu puhelimeen tai jätä yhteystietosi meille. Tehdään yhdessä vaikuttavaa ja tehokasta markkinointia!

Mainostajat: Harri 040 353 3090

Yhteistyö, julkaisijat: Heidi 040 359 2328 

Yhteystiedot

Y-tunnus: 2655637-3

Eerikinkatu 27
00180 Helsinki
+358 40 3592 328

Sari Krause

sar@nostemedia.fi
040 451 6519

Ulpu Kattilakoski

ulpu@nostemedia.fi
040 024 7050

Harri Virtanen

harri@nostemedia.fi
040 353 3090

Mikael Teperi

mikael@nostemedia.fi
040 356 1332

Heidi Hurskainen

heidi@nostemedia.fi
040 359 2328

Toni Olkkonen

toni@nostemedia.fi
040 085 3523

Anna Turunen

anna@nostemedia.fi
040 838 4328

Antti Kaiponen

antti@nostemedia.fi
050 537 2305