Antti Kaiponen

CEO, Partner

Ota yhteyttä

Nostemedian perustaja ja toimitusjohtaja Antti haluaa auttaa yrityksiä onnistumaan ja menestymään. Suomalaisten medioiden kaupallistaminen ja kehittäminen on inspiroivaa ja merkityksellistä. Antti uskoo, että tulevaisuudessa vastuullisuus ja konteksti ratkaisevat menestymistä yhä enemmän, myös digitaalisesti. 

Antti on nauttinut yrittäjyydestään ja Nostemedian vahvasta kasvumatkasta: ”Olemme saaneet Nostemedian tiimiin ennakkoluulottomia ja sitoutuneita henkilöitä ja kumppaneiksi hienoja ja vaikuttavia suomalaisia medioita, joita on ilo edustaa ja auttaa kasvamaan“. 

Vapaa-ajallaan Antti harrastaa jalkapalloa ja koripalloa sekä padelia.

Supervoimina

Ongelmanratkaisu

Uuden liiketoiminnan kehittäminen

Digitaalisen median
perinpohjainen ymmärrys

Kiinnostuitko?

Olemme täällä sinua varten. Jos Nostemedian digitaalisen markkinoinnin palvelut kiinnostavat sinua, tartu puhelimeen tai jätä yhteystietosi meille. Tehdään yhdessä vaikuttavaa ja tehokasta markkinointia!

Mainostajat: Harri 040 353 3090

Yhteistyö, julkaisijat: Heidi 040 359 2328 

Yhteystiedot

Y-tunnus: 2655637-3

Ruoholahdenkatu 14
00180 Helsinki
+358 40 3592 328

Sari Krause

sari@nostemedia.fi
040 451 6519

Harri Virtanen

harri@nostemedia.fi
040 353 3090

Mikael Teperi

mikael@nostemedia.fi
040 356 1332

Heidi Hurskainen

heidi@nostemedia.fi
040 359 2328

Toni Olkkonen

toni@nostemedia.fi
040 085 3523

Anna Turunen

anna@nostemedia.fi
040 838 4328

Antti Kaiponen

antti@nostemedia.fi
050 537 2305