Anna Turunen

Ad Operations & Programmatic Specialist

Ota yhteyttä

Anna liittyi Nostemedian tiimiin vuoden 2020 alussa. Anna haluaa kääriä hihat ja “hands on” -asenteella auttaa asiakkaita digitaalisen markkinoinnin operatiivisen tekemisen sujumisessa, ongelmakohtien ratkomisessa ja lisäarvon luomisessa.

Anna arvostaa Nostemediassa joustoa ja ymmärrystä lapsiperheen arjen ja työelämän yhteensovittamisessa. “Pienessä ja avoimessa työyhteisössä on parasta kollegoiden toistensa tukeminen, erilaisten persoonien ja työtyylien mahtuminen joukkoon sekä yhteenhiileen puhaltaminen asiakkaan parhaaksi.”

Vapaa-aika kuluu lapsiperheen arjen pyörittämiseen, varsinkin kun perheestä löytyy enemmän tukea tarvitseva erityislapsi. Kotitöitä tehdessä Anna kuuntelee äänikirjoja ja podcasteja ja toiveena olisi päästä jatkamaan pitkäaikaista harrastusta vesijumppaa, kun uusi arki alkaa perheessä sujua.

 

 

Supervoimina

Tarkkuus ja systemaattisuus

Ongelmanratkaisukyky

Empaattisuus

Kiinnostuitko?

Olemme täällä sinua varten. Jos Nostemedian digitaalisen markkinoinnin palvelut kiinnostavat sinua, tartu puhelimeen tai jätä yhteystietosi meille. Tehdään yhdessä vaikuttavaa ja tehokasta markkinointia!

Mainostajat: Harri 040 353 3090

Yhteistyö, julkaisijat: Heidi 040 359 2328 

Yhteystiedot

Y-tunnus: 2655637-3

Ruoholahdenkatu 14
00180 Helsinki
+358 40 3592 328

Sari Krause

sari@nostemedia.fi
040 451 6519

Harri Virtanen

harri@nostemedia.fi
040 353 3090

Mikael Teperi

mikael@nostemedia.fi
040 356 1332

Heidi Hurskainen

heidi@nostemedia.fi
040 359 2328

Toni Olkkonen

toni@nostemedia.fi
040 085 3523

Anna Turunen

anna@nostemedia.fi
040 838 4328

Antti Kaiponen

antti@nostemedia.fi
050 537 2305