Me olemme Nostemedia

Tervetuloa Nostemediaan! Olemme tehneet pitkään töitä tuloksellisen digitaalisen mainonnan ja markkinoinnin parissa. Haluamme auttaa yrityksiä tekemään digitaalista markkinointia vastuullisesti, vaikuttavasti ja menestyksekkäästi. Nostemedian medioissa brändisi saa ansaitsemansa huomion luotettavassa ja uskottavassa ympäristössä.

Me välitämme aidosti <3

Mitä teemme ja miten?

Meillä on jatkuva ja kiinteä yhteistyö yli 80 kotimaisen verkkomedian kanssa. Kauttamme löytyvät vaikuttavimmat ja kiinnostavimmat ympäristöt mainostajille, jotka haluavat herätellä ihmisiä ja olla läsnä suomalaisten elämässä luontevimmin ja tuloksellisesti. Ei ole lainkaan yhdentekevää missä yhteydessä viestisi välittyy. 

Uskomme pitkäaikaiseen kumppanuuteen ja yhteistyöhön. Meillä on kokenut asiantuntijoiden tiimi, jolla on vahvaa näkemystä ja ymmärrystä markkinasta. Olemme valmiita pistämään itsemme likoon, jotta Sinä ja yrityksesi saatte parhaan mahdollisen vastineen investoinneillenne.

Varmista oma pitkäaikainen näkyvyytesi ja kumppanuutesi Nostemedian edustamissa medioissa. Nostemedian kumppanuusmallin tavoitteena on tuoda uusia asiakkaita, tukea myyntikanavaa sekä vahvistaa muita markkinointitoimenpiteitä.

Nostemedian kumppanuuden kautta:

1) Yritys saa lisää suoraa myyntiä ja uusia asiakkaita (myös markkinointilupia)
2) Tunnettuus kasvaa kuluttajien keskuudessa,  
3) Yritys oppii ja ymmärtää paremmin millainen digitaalinen mainonta toimii tuloksellisesti missäkin ympäristössä ja mediassa.

Kumppanuudet räätälöidään aina brändin ja mainostajan lähtökohdista, sekä liiketoiminnan tavoitteisiin istuviksi. 

 

Miksi Nostemedia?

Kiinnostuitko?

Olemme täällä sinua varten. Jos Nostemedian digitaalisen markkinoinnin palvelut kiinnostavat sinua, tartu puhelimeen tai jätä yhteystietosi meille. Tehdään yhdessä vaikuttavaa ja tehokasta markkinointia!

Mainostajat: Harri 040 353 3090

Yhteistyö, julkaisijat: Heidi 040 359 2328 

Yhteystiedot

Y-tunnus: 2655637-3

Ruoholahdenkatu 14
00180 Helsinki
+358 40 3592 328

Sari Krause

sari@nostemedia.fi
040 451 6519

Ulpu Kattilakoski

ulpu@nostemedia.fi
040 024 7050

Harri Virtanen

harri@nostemedia.fi
040 353 3090

Mikael Teperi

mikael@nostemedia.fi
040 356 1332

Heidi Hurskainen

heidi@nostemedia.fi
040 359 2328

Toni Olkkonen

toni@nostemedia.fi
040 085 3523

Anna Turunen

anna@nostemedia.fi
040 838 4328

Antti Kaiponen

antti@nostemedia.fi
050 537 2305