Hinnasto

Täältä löydät perus mainosratkaisujemme hinnat. 

 Sisältöyhteistyön, erikoisformaattien, yksittäisten medioiden, sekä ohjelmallisen mainonnan osalta olethan yhteydessä, niin suunnitellaan juuri sinulle sopiva kokonaisuus!

Kaikissa mainospaikoissa on mahdollista ajaa myös Rich Media -toteutuksia, joista ei tule lisäveloitusta, ellei Nostemedialle tule lisäkustannuksia. Jos sinua kiinnostavat esimerkiksi muut formaatit, erikoisratkaisut, sisältömarkkinointi, natiivimainonta tai uutiskirjeet, ota yhteyttä!

Ohjelmallinen: programmatic@nostemedia.fi tai ohjelmallinen@nostemedia.fi 

Rich Media / Erikois -toteutukset, sekä mainosyhteistyö: omalta yhteyshenkilöltäsi tai heidi@nostemedia.fi 

DISPLAYDESKTOP
CPM
MOBIILI
CPM
980x400980x552300x600Muut koot300x431300x600300x300
YKSITTÄISET MEDIAT22-6030-6512-205-4418-2518-3015-26
VERTIKAALIT980x400CROSSDEVICE
980x400, 300x300
300x300
Miehet/Naiset/Nuoret272014
B2B353024
Matkailu383025
RON201612
Perheet302215
Aktiiviliikkujat302215
Viihde272014
Urheilu302215
Ruoka302215
     
100/100 OUTSREAM VIDEO2sec. Completed CPV6sec. Completed CPV10sec. Completed CPV15sec. Completed CPV
100/100 Outstream, Landscape (16:9)0,0150,020,030,04
100/100 Outstream, Vertical (9:16)0,030,05--
100/100 Outstream, Square0,030,05--
OUTSTREAM VIDEO - VERTIKAALIT
CPM
OUTSTREAM RON20
Miehet/Naiset/Nuoret
25
B2B
25
Matkailu25
Perheet25
Aktiiviliikkujat25
Viihde25
Urheilu25

Videomateriaalien muokkaus alkaen 250€, kysy lisää omalta yhteyshenkilöltäsi tai aineisto@nostemedia.fi!

Yhteystiedot

Y-tunnus: 2655637-3

Ruoholahdenkatu 14
00180 Helsinki
+358 40 3592 328

Sari Krause

sari@nostemedia.fi
040 451 6519

Harri Virtanen

harri@nostemedia.fi
040 353 3090

Mikael Teperi

mikael@nostemedia.fi
040 356 1332

Heidi Hurskainen

heidi@nostemedia.fi
040 359 2328

Toni Olkkonen

toni@nostemedia.fi
040 085 3523

Anna Turunen

anna@nostemedia.fi
040 838 4328

Antti Kaiponen

antti@nostemedia.fi
050 537 2305

Sari Krause

sar@nostemedia.fi
040 451 6519

Ulpu Kattilakoski

ulpu@nostemedia.fi
040 024 7050

Harri Virtanen

harri@nostemedia.fi
040 353 3090

Mikael Teperi

mikael@nostemedia.fi
040 356 1332

Kiinnostuitko?

Olemme täällä sinua varten. Jos Nostemedian digitaalisen markkinoinnin palvelut kiinnostavat sinua, tartu puhelimeen tai jätä yhteystietosi meille. Tehdään yhdessä vaikuttavaa ja tehokasta markkinointia!

Mainostajat: Harri 040 353 3090

Yhteistyö, julkaisijat: Heidi 040 359 2328