What´s Up?

Tältä sivulta löydät digimarkkinoinnin trendejä, ajankohtaisia ilmiötä, asiantuntijoiden näkökulmia, pohdintoja mainonnasta ja maailmasta, sekä ajankohtaiset kampanjat ja tarjoukset. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Ajankohtaista!

Vauvan odotusopas on pian täällä!

Lataa mediakortti täältä 

Vastuullinen vaikuttaja

Hyödyllisiä ohjeita ja linkkejä vaikuttajamarkkinoinnin tekemiseen ->  Mitä selkeämmin kaupalliset yhteistyösisällöt on merkitty, sitä paremmin ne otetaan myös kuluttajien keskuudessa vastaan. Lue lisää!

 

 

Blogit

Kesällä matkaillaan kotimaassa!

Vielä ehdit vaikuttamaan – Lapsiperheet vasta miettivät lomavaihtoehtoja! Kysyimme VAU.fi lukijoilta heidän kesälomasuunnitelmistaan. Saimme vastauksia yli 1500 perheelliseltä lukijalta ja suurimmalla osalla on edelleen kesän

Katse tulevaan vuoteen 2020

Nostemedian kulunut vuosi on ollut vauhdikkuuden lisäksi täynnä tapaamisia ja keskusteluita markkinointiammattilaisten kanssa. Näiden keskusteluiden sekä Nostemedian asiatuntijoiden omien näkemysten pohjalta, laitoimme yhteen markkinoinnin ja

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Kiinnostuitko?

Olemme täällä sinua varten. Jos Nostemedian digitaalisen markkinoinnin palvelut kiinnostavat sinua, tartu puhelimeen tai jätä yhteystietosi meille. Tehdään yhdessä vaikuttavaa ja tehokasta markkinointia!

Mainostajat: Harri 040 353 3090

Yhteistyö, julkaisijat: Heidi 040 359 2328 

Yhteystiedot

Y-tunnus: 2655637-3

Ruoholahdenkatu 14
00180 Helsinki
+358 40 3592 328

Teea Toiviainen

teea@nostemedia.fi
040 593 8983

Harri Virtanen

harri@nostemedia.fi
040 353 3090

Mikael Teperi

mikael@nostemedia.fi
040 356 1332

Heidi Hurskainen

heidi@nostemedia.fi
040 359 2328

Toni Olkkonen

toni@nostemedia.fi
040 085 3523

Anna Turunen

anna@nostemedia.fi
040 838 4328

Antti Kaiponen

antti@nostemedia.fi
050 537 2305