Blogi

Digimarkkinoinnin trendit, ajankohtaiset ilmiöt, asiantuntijoiden näkökulmat sekä pohdinnat mainonnasta ja maailmasta ylipäätään – me käsittelemme blogissamme tämän kaiken ja paljon muuta.

Kesällä matkaillaan kotimaassa!

Vielä ehdit vaikuttamaan – Lapsiperheet vasta miettivät lomavaihtoehtoja! Kysyimme VAU.fi lukijoilta heidän kesälomasuunnitelmistaan. Saimme vastauksia yli 1500 perheelliseltä lukijalta ja suurimmalla osalla on edelleen kesän

Uusin opein kohti alkavaa kesää!

Korona-aika on ollut meillä Nostemedialla opettavaista aikaa. Pitää osata olla joustava, luova, sinnikäs ja paljon muutakin, jotta pärjää uudessa ajassa. Tämä on saanut meidät tekemään

Katse tulevaan vuoteen 2020

Nostemedian kulunut vuosi on ollut vauhdikkuuden lisäksi täynnä tapaamisia ja keskusteluita markkinointiammattilaisten kanssa. Näiden keskusteluiden sekä Nostemedian asiatuntijoiden omien näkemysten pohjalta, laitoimme yhteen markkinoinnin ja

Kiinnostuitko?

Olemme täällä sinua varten. Jos Nostemedian digitaalisen markkinoinnin palvelut kiinnostavat sinua, tartu puhelimeen tai jätä yhteystietosi meille. Tehdään yhdessä vaikuttavaa ja tehokasta markkinointia!

Mainostajat: Harri 040 353 3090

Yhteistyö, julkaisijat: Heidi 040 359 2328 

Yhteystiedot

Y-tunnus: 2655637-3

Ruoholahdenkatu 14
00180 Helsinki
+358 40 3592 328

Sari Krause

sari@nostemedia.fi
040 451 6519

Ulpu Kattilakoski

ulpu@nostemedia.fi
040 024 7050

Harri Virtanen

harri@nostemedia.fi
040 353 3090

Mikael Teperi

mikael@nostemedia.fi
040 356 1332

Heidi Hurskainen

heidi@nostemedia.fi
040 359 2328

Toni Olkkonen

toni@nostemedia.fi
040 085 3523

Anna Turunen

anna@nostemedia.fi
040 838 4328

Antti Kaiponen

antti@nostemedia.fi
050 537 2305