What´s Up?

Tältä sivulta löydät tuoreimmat blogit sekä ajankohtaisia kampanjoita ja tarjouksia. 

– Asiantuntijoiden näkökulmia, pohdintoja mainonnasta sekö maailmasta.

 

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ajankohtaista!

Blogit

Loppuvuoden sesonki on käsillä, tuleeko se joulu?

Vuoden loppu lähenee ja useille mainostajille se tarkoittaa vuoden tärkeintä sesonkia. Perusasiat eivät kuitenkaan muutu, sesonkiajasta huolimatta. Mainonnan tärkeimmät tehtävät ovat; Kertoa yleisölle tuotteista tai palveluista,

Syksy ja arki on taas täällä!

Syksy on muistamisen, jakamisen ja yhteisöllisyyden aikaa. Vaikka kesälomien jälkeen paluu työn ääreen voi vaatia hieman totuttelua, niin pyrin muistuttamaan itseäni siitä, miten kiitollinen olen

Työsuhde vaatii luottamusta

Moi, olen Milka! Nostemedian uusin tulokas ja minua pyydettiin jakamaan ajatuksiani uusien työkuvioiden aloittamisesta. Aloitan nyt elokuussa uutena työntekijänä Nostemedialla. Tai en ihan uutena, olen

Kesällä matkaillaan kotimaassa!

Vielä ehdit vaikuttamaan – Lapsiperheet vasta miettivät lomavaihtoehtoja! Kysyimme VAU.fi lukijoilta heidän kesälomasuunnitelmistaan. Saimme vastauksia yli 1500 perheelliseltä lukijalta ja suurimmalla osalla on edelleen kesän

Uusin opein kohti alkavaa kesää!

Korona-aika on ollut meillä Nostemedialla opettavaista aikaa. Pitää osata olla joustava, luova, sinnikäs ja paljon muutakin, jotta pärjää uudessa ajassa. Tämä on saanut meidät tekemään

Facebook
Twitter
LinkedIn

Yhteystiedot

Y-tunnus: 2655637-3

Ruoholahdenkatu 14
00180 Helsinki
+358 40 3592 328

Teea Toiviainen

teea@nostemedia.fi
040 593 8983

Harri Virtanen

harri@nostemedia.fi
040 353 3090

Mikael Teperi

mikael@nostemedia.fi
040 356 1332

Heidi Hurskainen

heidi@nostemedia.fi
040 359 2328

Toni Olkkonen

toni@nostemedia.fi
040 085 3523

Anna Turunen

anna@nostemedia.fi
040 838 4328

Antti Kaiponen

antti@nostemedia.fi
050 537 2305

Kiinnostuitko?

Olemme täällä sinua varten. Jos Nostemedian digitaalisen markkinoinnin palvelut kiinnostavat sinua, tartu puhelimeen tai jätä yhteystietosi meille. Tehdään yhdessä vaikuttavaa ja tehokasta markkinointia!

Mainostajat: Harri 040 353 3090

Yhteistyö, julkaisijat: Heidi 040 359 2328