Nostemedia

Vaikuta ja menesty oikeissa hetkissä

Autamme asiakkaita tekemään digitaalista markkinointia vastuullisesti, vaikuttavasti ja menestyksekkäästi.

 

 

Mediaratkaisut

Olemme edelläkävijöitä tehokkaiden mediaratkaisujen kehittämisessä. Autamme sinua räätälöimään tavoitteisiisi parhaiten istuvan ratkaisun.

Nostemedia numeroina

Meillä on kymmeniä kumppaneita, suuri tavoittavuus ja paljon tyytyväisiä asiakkaita. Teemme työtämme suurella sydämellä!

Yli 80 kumppanimediaa

Yli 3,5 miljoonaa suomalaista viikoittain

 

 

Yli 300 tyytyväistä mainostajaa

Tilaa Nostemedian #poiminnat

Tilaa Nostemedian #poiminnat. Tilaajana saat sähköpostiisi asiantuntijoiden näkökulmia ja vinkkejä digitaalisen markkinoinnin tulokselliseen tekemiseen. Saat myös ideoita ja inspiraatiota ajankohtaisista markkinoinnin puheenaiheista sekä Nostemedian kuumimmat uutiset ja ajankohtaiset tarjoukset

Nostemedia <3 Team Rynkeby

Myös hyväntekäväisyyskohteissamme panostamme pitkäaikaisiin kumppanuuksiin. Team Rynkeby Helsinkiä olemme tukeneet kaudesta 2020. He keräävät polkupyöräillen varoja vakavasti sairaiden lasten hyväksi. Suomessa kerätyt varat lahjoitetaan Sylva ry:n ja Aamu Suomen lasten syöpäsäätiön kautta syöpää sairastavien lasten ja nuorten tukemiseksi.

Nostemedia <3 Nenäpäivä

Nenäpäivän menossa mukana jo vuodesta 2018! Nenäpäivän järjestöt tekevät kaikkensa, että mahdollisimman monella lapsella olisi tulevaisuudessa riittävästi ravintoa, mahdollisuus oppia, saisivat heille elintärkeät rokotukset ja lääkkeet sekä huolenpitoa, jonka turvin kasvaa. Nenäpäivän merkeissä hyvän tekeminen saa olla hauskaa!

Nostemedia <3 Vva Ry

Olemme olleet mukana Asunnottomien yössä ja haastaneet ihania yhteistyökumppaneitamme mukaan näihinkin talkoisiin 🙂 Suomessa vailla vakinaista asuntoa on yli 4 000 ihmistä, auttaa voit monella eri tavalla - yhdessä olemme enemmän!

Kiinnostuitko?

Olemme täällä sinua varten. Jos Nostemedian digitaalisen markkinoinnin palvelut kiinnostavat sinua, tartu puhelimeen tai jätä yhteystietosi meille. Tehdään yhdessä vaikuttavaa ja tehokasta markkinointia!

Mainostajat: Harri 040 353 3090

Yhteistyö, julkaisijat: Heidi 040 359 2328 

Yhteystiedot

Y-tunnus: 2655637-3

Eerikinkatu 27
00180 Helsinki
+358 40 3592 328

Sari Krause

sar@nostemedia.fi
040 451 6519

Ulpu Kattilakoski

ulpu@nostemedia.fi
040 024 7050

Harri Virtanen

harri@nostemedia.fi
040 353 3090

Mikael Teperi

mikael@nostemedia.fi
040 356 1332

Heidi Hurskainen

heidi@nostemedia.fi
040 359 2328

Toni Olkkonen

toni@nostemedia.fi
040 085 3523

Anna Turunen

anna@nostemedia.fi
040 838 4328

Antti Kaiponen

antti@nostemedia.fi
050 537 2305