Nostemedia

Kaikki mikä kiinnostaa

Nostemedia tarjoaa kätevimmän ja tuloksellisimman väylän yhteistyöhön Suomen kiinnostavimpien vaikuttajamedioiden kanssa.

Lue lisää

Mediamme

Nostemedian vaikuttajamedioiden avulla tavoitat tehokkaasti juuri sinulle tärkeistä asioista kiinnostuneet ihmiset. Olemme yksi Suomen suurimmista mediaverkostoista ja verkostomme tavoittaa joka kuukausi yli 2 miljoonaa suomalaista. Autamme sinua muotoilemaan oikeat markkinointiratkaisut tavoitteesi toteuttamiseksi.

Tutustu medioihimme

Nostemedia numeroina

Yli 60 vaikuttajamediaa
Tyytyväistä mainostajaa
Uniikkia selainta päivässä

Ratkaisumme

Olemme edelläkävijöitä tehokkaiden mediaratkaisujen kehittämisessä. Autamme sinua räätälöimään tavoitteisiisi parhaiten istuvan ratkaisun.

Räätälöidyt kampanjat

Räätälöity sisältö­yhteistyö vaikuttaja­medioiden kanssa

Videomainonta

Monipuoliset display-ratkaisut ohjelmallisesti ja suoraan

Inbound-markkinointia tukevat uutiskirje- ja liidinkeruu-ratkaisut

Olemme täällä sinua varten

Ota yhteyttä asiantuntijoihimme kun haluat saada enemmän irti digitaalisen markkinoinnin panostuksestasi.

Antti Kaiponen
CEO
050-5372305
antti@nostemedia.fi

Mikael Teperi
Partner
040-3561332
mikael@nostemedia.fi

Harri Virtanen
Business Manager
040-3533090
harri@nostemedia.fi

Miikka Meriheinä
Partner
040-1604432
miikka@nostemedia.fi

Johanna Lehtonen

050-569 5464
johanna@nostemedia.fi

Sari Krause
Account Director
040-4516519
sari@nostemedia.fi

Heidi Hurskainen
Kaupallinen tuottaja
040-3592328
heidi@nostemedia.fi

Giang Le
Account Manager
044-3429926
giang@nostemedia.fi

Jätä yhteyden­otto­pyyntö

Kerro meille mistä haluat kuulla lisää niin otamme sinuun yhteyttä.